TDK B32529C6152J000
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.0015uF, 400V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
Production
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
Ciiva
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR82EC1150AA50J
Cap Film 0.0015uF 100V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR82EC1150DQ50J
Cap Film 0.0015uF 100V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Ammo
Yageo GroupR82EC1150Z350J
Film Capacitor, Polyester, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0015uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.0015uF 100V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm 125C Bulk
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.0015uF, 100V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
Capacitor 0.0015 uF 100 Volt-63 Volt AC Plye 5% 7.2 x 2.5 x 6.5mm Radial 5mm Tape and Reel
描述
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0015uF, Through Hole Mount
卤5% 400V 1.5nF -55鈩儈+125鈩 Metallized Polyethylene Terephthalate (PET) Film Capacitors ROHS
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 1.5nF
FILM CAP MKT BOX 0.0015 F 5% 400VDC LS 5MM
CAP FILM 1500PF 5% 400VDC RADIAL
1.5nF ¡À5% , 5mm 400V 200V 7.3mm*2.5mm*6.5mm