TDK B32529C1152J000
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.0015uF, 100V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
Newark
Ciiva
TME
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR82EC1150AA50J
Cap Film 0.0015uF 100V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR82EC1150DQ50J
Cap Film 0.0015uF 100V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Ammo
Yageo GroupR82EC1150Z350J
Film Capacitor, Polyester, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0015uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.0015uF 63V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm 125C Automotive Bulk
Cap, 1500Pf, 400V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32529C6152J289
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.0015uF, 400V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
描述
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0015uF, Through Hole Mount
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 1.5nF 100V
Capacitor Polyester Film, 1500Pf, 100V, 5%, Radial; Capacitance:1500Pf; Voltage Rating Vdc:100V; Capacitor Dielectric Type:pet (Polyester); Capacitance Tolerance: 5%; Product Range:b32529 Series; Capacitor Case Style:- Rohs Compliant: Yes