TDK B32529C1152J189
Capacitor 0.0015 uF 100 Volt-63 Volt AC Plye 5% 7.2 x 2.5 x 6.5mm Radial 5mm Tape and Reel
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
_legacy Avnet
Future Electronics
Ciiva
Jameco
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR82EC1150AA50J
Cap Film 0.0015uF 100V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR82EC1150DQ50J
Cap Film 0.0015uF 100V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Ammo
Yageo GroupR82EC1150Z350J
Film Capacitor, Polyester, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0015uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.0015uF 63V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm 125C Automotive Bulk
Cap, 1500Pf, 400V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32529C6152J289
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.0015uF, 400V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
描述
Cap Film 0.0015uF 100V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 125C Automotive T/R
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.0015uF, 100V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0015uF, Through Hole Mount
FILM CAP MKT BOX 0.0015µF 5% 100Vdc LS 5mm
Film Capacitor; Capacitor Dielectric Type:Polyester; Capacitance:0.0015µF; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage Rating:100VDC; Life Time @ Temperature:200000 hours @ 40°C; Series:MKT; Capacitor Case Style:Radial Leaded ;RoHS Compliant: Yes