TDK B32529C1474J289
Cap Film 0.47uF 100V PET 5% (7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Ammo
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
Farnell
Newark
Ciiva
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR82EC3470DQ70J
Film Capacitor, Polyester, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-V1474JM
Cap Film 0.47uF 100V PET 5% (10.2 X 6.8 X 10.5mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
Cap Film 0.47uF 100V PET 5% (10 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 7.5mm 125C Automotive T/R
Cap Film 0.47uF 100V PET 5%( 13 X 4 X 9mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive AEC-Q200 Bulk
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC3470Z370J
描述
Capacitor 0.47 uF 100 Volt-63 Volt AC PLYE 5% 7.3x4.5x9.5mm Radial 5mm Ammo Pack
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.47uF, 100V DC, 4.5mm(W) x 9.5mm(H) x 7.3mm(L)
CAPACITOR POLYESTER FILM 0.47UF 100V 5%, RADIAL