TDK B32520C1474J189
Cap Film 0.47uF 100V PET 5% (10 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 7.5mm 125C Automotive T/R
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
Ciiva
TME
_legacy Avnet
Jameco
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
Cap Film 0.47uF 100V PET 5%( 18 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 15mm 125C Automotive AEC-Q200 Bulk
Yageo GroupR82EC3470DQ70J
Film Capacitor, Polyester, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.47uF 100V PET 5% (7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Ammo
Cap Film 0.47uF 100V PET 5% (7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Wound 5mm 125C Automotive Bulk
PanasonicECQ-V1474JM
Cap Film 0.47uF 100V PET 5% (10.2 X 6.8 X 10.5mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
Yageo GroupR82EC3470Z370J
描述
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
Cap, 0.47Uf, 100V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32520C1474J189
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.47uF, 100V DC, 5mm(W) x 10.5mm(H) x 10mm(L)
FILM CAP MKT BOX 0.47µF 5% 100Vdc LS 7.5mm