TDK B32521C1474J
Cap Film 0.47uF 100V PET 5%( 13 X 4 X 9mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive AEC-Q200 Bulk
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet45 页12 年前
Newark
Future Electronics
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupR82EC3470DQ70J
Film Capacitor, Polyester, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.47uF 100V PET 5% (7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Ammo
Cap Film 0.47uF 100V PET 5% (7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Wound 5mm 125C Automotive Bulk
PanasonicECQ-V1474JM
Cap Film 0.47uF 100V PET 5% (10.2 X 6.8 X 10.5mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
Cap Film 0.47uF 100V PET 5% (7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive T/R
Yageo GroupR82EC3470Z370J
描述
B32521 Series 100 V 0.47 uF ±5 % LS=10 mm Stacked Metallized PET Film Capacitor
Radial film capacitor 5% 470nF 100V
B32521 radial poly cap; 470nF 100V 10mm
CAP FILM 0.47UF 5% 100VDC RADIAL
Film Capacitor; Capacitor Dielectric Type:Polyester; Capacitance:0.47µF; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage Rating:100VDC; Life Time @ Temperature:200000 hours @ 40°C; Series:MKT; Capacitor Case Style:Radial Leaded ;RoHS Compliant: Yes