TDK B32522C1225K289
Cap Film 2.2uF 100V PET 10% (18 X 7 X 12.5mm) Radial Stacked 15mm 125C Automotive Ammo
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
_legacy Avnet
Ciiva
TME
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
相关零件
Cap Film 2.2uF 100V PET 10% (18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Cap Film 2.2uF 100V PET 10% (17.5 X 6 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 105C Loose
PanasonicECQ-E1225KF
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR60EN42205030K
Cap Film 2.2uF 100V PET 10% (26.5 X 6 X 15mm) Radial Wound 22.5mm 105°C Automotive Bag
Yageo GroupR60EI42205030K
Cap Film 2.2uF 100V PET 10% (18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Wound 15mm 105°C Automotive Bulk
描述
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 2.2uF, 100V DC, 7mm(W) x 12.5mm(H) x 18mm(L)
Cap Aluminum 150uF 450V 20% (25 X 35mm) 10mm 0.88 Ohm 1100mA 10000 hr 85°C Bulk