TDK B32522C1105K289
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
Ciiva
TME
_legacy Avnet
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Cap Film 1uF 100V PET 10% (18 X 5.5 X 10.5mm) Radial 15mm 100C Bulk
Yageo GroupR60EI4100AA30K
1 µF FILM CAPACITOR 63V 100V POLYESTER, POLYETHYLENE TEREPHTHALATE (PET), METALLIZED RADIAL
Cap Film 1uF 100V PET 10% (7.8 X 7.8 X 13mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive T/R
CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL / 1 µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
描述
Cap, 1Uf, 100V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32522C1105K289
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 1uF, 100V DC, 5mm(W) x 10.5mm(H) x 18mm(L)
FILM CAP MKT BOX 1.0µF 10% 100Vdc LS 15mm
CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL
卤10% 100V 1uF -55鈩儈+125鈩 Film Capacitors ROHS
Radial B32522 63V 1muF ±10% 0.709Lx0.197W 18.00mmx5.00mm
1¦ÌF ¡À10% , 15mm 100V 63V 18mm*5mm*10.5mm