TDK B32521C1105K189
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
_legacy Avnet
相关零件
CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL / 1 µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
PanasonicECQ-E1105KF
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR60EI4100AA30K
1 µF FILM CAPACITOR 63V 100V POLYESTER, POLYETHYLENE TEREPHTHALATE (PET), METALLIZED RADIAL
Yageo GroupR60EI41005030K
Cap Film 1uF 100V PET 10% (18 X 5 X 11mm) Radial Wound 15mm 105°C Automotive Bag
Cap Film 1uF 100V PET 10% (18 X 5.5 X 10.5mm) Radial 15mm 100C Bulk
描述
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 1uF, 100V DC, 6mm(W) x 12mm(H) x 13mm(L)
卤10% 100V 1uF -55鈩儈+125鈩 Metallized Polyethylene Terephthalate (PET) Film Capacitors ROHS
FILM CAP MKT BOX 1.0µF 10% 100Vdc LS 10mm
CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL