TDK B32529D1105K289
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
数据表和文档
ODG (Origin Data Global)
Datasheet44 页5 年前
_legacy Avnet
Ciiva
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2001-04-05
相关零件
PanasonicECQ-E1105KF
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Cap Film 1uF 100V PET 10% (18 X 5.5 X 10.5mm) Radial 15mm 100C Bulk
Cornell DubilierDME1W1K-F
CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL / Cap Film 1uF 100V PET 10% (12.5 X 7 X 14mm) Radial 10mm 125°C
Yageo GroupR60EI4100AA30K
1 µF FILM CAPACITOR 63V 100V POLYESTER, POLYETHYLENE TEREPHTHALATE (PET), METALLIZED RADIAL
CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL / 1 µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
Cap Film 1uF 100V PET 10%( 18 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 15mm 125C Automotive AEC-Q200 Bulk
描述
Cap Film 1uF 100V PET 10%( 7.8 X 7.8 X 13mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Ammo
Cap, 1Uf, 100V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32529D1105K289
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 1uF, 100V DC, 7.8mm(W) x 13mm(H) x 7.8mm(L)
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 1muF 100V