TDK B32021A3152K000
Film Capacitor, Polypropylene, 1500V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.0015uF, Through Hole Mount
数据表和文档
TDK
Datasheet23 页5 年前
Farnell
EPCOS
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR413F11500000K
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.0015uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0015uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.0015uF 1600V PP 5% (13 X 4 X 9mm) Radial Wound 10mm 110C Automotive Bulk
Yageo GroupR76QF1150SE00K
PanasonicECW-H16152JV
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 1.5uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-HA3C152JQ
Cap Film 0.0015uF 1600V PP 5% (17.8 X 5.9 X 13.7mm) Radial 15mm 105C Ammo
描述
EMI Suppression Capacitors, 0.0015uF, 300Vrms AC, 4m(W) x 9m(H) x 13m(L)
FILM CAP Y2 MKP 1.5 NF 10% 300VAC LS 10MM
CAP FILM 1500PF 10% 1.5KVDC RAD
1.5nF 卤10% Y2 300V Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS
1.5 NF 10 300V~ MKPY2 L.S. 10;