Yageo Group R413F11500000K
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.0015uF, Through Hole Mount
数据表和文档
Datasheet1 页20 年前
Master Electronics
Farnell
X-ON
3 个月趋势:
-1.46%
供应链
Country of OriginBulgaria
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2005-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupR76QF1150SE00K
Cap Film 0.0015uF 2000V PP 5% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 0.0015uF 1600V PP 5% (13 X 4 X 9mm) Radial Wound 10mm 110C Automotive Bulk
Yageo GroupR747I1150AA00J
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0015uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0015uF, Through Hole Mount, 6920
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0015uF, Through Hole Mount
描述
Radial FILM CAPACITOR R41 300V 1500pF ±10% 0.512Lx0.157W 13.00mmx4.00mm
Cap Film Suppression Y2/X1 0.0015uF 1000VDC/300VAC PP 10% (13 X 4 X 9mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110C Bag
CAP FILM 1500PF 10% 1KVDC RADIAL
1.5nF ¡À10% 10mm 1KV 300V 13mm*4mm*9.1mm
1500 P 300V |Kemet R413F11500000K
SUPPRESSION CAP, 1500PF, CLASS Y2, RAD; Capacitance: 1500pF; Suppression Class: Y2; Product Range: R41 Series; Voltage Rating X: -; Voltage Rating Y: 300V; Capacitor Dielectric Type: PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance: ±