TDK B32671L1152J000
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0015uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet39 页5 年前
Newark
Ciiva
EPCOS
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Cap Film 0.0015uF 2000V PP 5% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0015uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR76UI1150SE30J
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, -200+/-100Ppm/Cel Tc, 0.0015Uf, Through
Yageo GroupR747I1150AA00J
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0015uF, Through Hole Mount, 6920
描述
1500 pF Film Capacitor 600V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Cap Film 0.0015uF 1600V PP 5% (13 X 4 X 9mm) Radial Wound 10mm 110C Automotive Bulk
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.0015uF, 1600V DC, 4mm(W) x 9mm(H) x 13mm(L)
1.5nF -55鈩儈+110鈩 卤5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Film Cap Mkp Box 1.5Nf 5% 600Vac Ls 10Mm/Bulk |Epcos B32671L1152J000
B32671L FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 1.5nF 1.6kV
CAP, 1500PF, 1.6 KV, 5%, PP; Capacitance: 1500pF; Voltage Rating: 1.6kV; Capacitor Dielectric Type: PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance: ± 5%; Product Range: B32671L Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: R