TAIYO YUDEN CB2012T220M
Inductor Power Chip Wirewound 22uH 20% 2.52MHz Ferrite 0.28A 2.21Ohm DCR 0805 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页4 年前
Farnell
element14 APAC
Master Electronics
Taiyo Yuden SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
5
Inductance
22 µH
22 µH
Tolerance
20 %
20 %
Current Rating
135 mA
80 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
2.21 Ω
1.7 Ω
Q Factor
10
Test Frequency
2.52 MHz
2.52 MHz
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-02-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Multi-Layer 22uH 20% 2MHz Ferrite 0.05A 2.145Ohm DCR 0603 T/R