TAIYO YUDEN CAL45VB392K
General Purpose Inductor, 3900uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
QUARKTWIN TECHNOLOGY LTDCAL45VB392K联系方式
>1wk
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Taiyo Yuden SCT
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-10-30
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
RF Choke Wirewound 3900uH 10% 252KHz 20Q-Factor Ferrite 0.08A 14Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 3900uH 10% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 0.09A 18Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 3900uH 10% 1KHz 0.077A 34Ohm DCR AXL T/R
Ind RF Choke Shielded/Molded 3.9mH 10% 250KHz 45Q-Factor Ferrite 35mA AXL Bag
Inductor Power Unshielded Drum Core 3900uH 10% 10KHz Ferrite 0.42A 5Ohm DCR RDL
描述
FIXED IND 3.9MH 70MA 69 OHM TH
INDUCTOR, FORMED LEAD, 45 SIZE, 3900UH 10%, AMMO
Axial Leaded Inductors, 0.07A, 3900 uH, ± 10 %, CAL45, RoHS