Abracon AIAP-01-392K-T
Inductor Power Unshielded Wirewound 3900uH 10% 1KHz 0.077A 34Ohm DCR AXL T/R
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet3 页6 年前
Master Electronics
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Inductor Power Unshielded Wirewound 3900uH 10% 1KHz Ferrite 0.2A 8.63Ohm DCR AXL Bag
RF Choke Wirewound 3900uH 10% 252KHz 20Q-Factor Ferrite 0.08A 14Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Wirewound 3900uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.27A 9.9Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Drum Core 3900uH 10% 1KHz Ferrite 0.14A 13Ohm DCR RDL Bulk
General Purpose Inductor, 3900uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
描述
Tape & Reel / Axial Power Inductor, 9.14mm x 3.3mm, 2,500pc per reel
Ind Power 3.9Mh 10% 1Khz Ferrite 77Ma Axial T/R
Power Inductor 3900uH 0.077A 34000mΩ, AIAP-01 , RoHS
Abracon SCT
General Purpose Inductor, 3900uH, 10%, 1 Element
FIXED IND 3.9MH 77MA 34 OHM TH
INDUCTOR 3900UH .077A 10% AXIAL
AIAP-01 Axial 0.130Diax0.360L 3.30mmx9.14mm 3.9mH
1KHz 480KHz 77mA 3.9mH 34¦¸ ¡À10% 9.14mm