Square D JDL36200
Molded Case Circuit Breaker, POWERPACT J Series, 200A, 3 Pole, 600V AC, 25kA at 240V AC
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页7 年前
Newark
TodayComponents
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-25.00%