Square D HDL36150
Molded Case Circuit Breaker, POWERPACT H Series, 150A, 3 Pole, 600V AC, 25kA at 240V AC
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页6 年前
Newark
TodayComponents
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+1.61%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKERS 3 POLE 150A THERMAL MAGNETIC JG FRAME G SERIES
Eaton / Cutler HammerHMCP150T4C
Molded Case Circuit Breaker, HMCP Series, 150A, 3 Pole, 600V AC, 65kA at 600V AC