ROHM MNR14E0APJ103
Res Thin Film NET 10K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Paper T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页4 年前
Future Electronics
_legacy Avnet
JRH Electronics
HQonline
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.05%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 ROHM MNR14E0APJ103 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
4
Resistance
10 kΩ
10 kΩ
10 kΩ
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
0612
Number of Resistors
4
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Per Element
62.5 mW
62.5 mW
62.5 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
PanasonicEXB-V8V103JV
Res Thick Film Array 10K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD Punched Carrier T/R
Resistor Thick Film Array 10K Ohm 5% 200ppm/C ISOL Molded 8-Pin Convex SMD Paper T/R
CTS Components742C083103JP
Resistor Thick Film Array 10K Ohm 5% 1/4W ±200ppm/C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD Paper T/R
CRA04S Series 4 Element 10 kOhm ± 5 % 50 V SMT Thick Film Resistor Array
CRA06P Series 4 Element 10 kOhm ± 5 % 50 V SMT Thick Film Resistor Array
Res Thick Film Array 10K Ohm 5% ISOL Molded 8-Pin 1206 Convex SMD Paper T/R
描述
0603 (1608Metric) ARRAY/NETWORK RESISTOR MNR 0.060Lx0.030W 1.52mmx0.76mm 63mW 10kOhm ±200ppm/C
MNR14 Series 0603 (x4) 10 kO ±5 % 0.063 W SMT Chip Resistor Network
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 10000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
RES ARRAY 4 RES 10K OHM 0603 / 10k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0603 (1608 Metric)