Vishay CRA06S08310K0JTA
Resistor Thick Film Array 10K Ohm 5% 200ppm/C ISOL Molded 8-Pin Convex SMD Paper T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet4 页9 年前
Datasheet4 页13 年前
Datasheet4 页13 年前
Datasheet4 页16 年前
Datasheet4 页17 年前
Datasheet4 页9 年前
IHS
RS (Formerly Allied Electronics)
element14 APAC
Farnell
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
PanasonicEXB38V103JV
Resistor Thick Film Array 10K Ohm 5% 200ppm/C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film Array 10K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
PanasonicEXB28V103JX
Resistor Network/Array 4 Isolated 10k Ohm 5% 62.5mW Power Per Element 200ppm 0804
Res Thick Film Array 10K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD T/R
PanasonicEXB-V8V103JV
Res Thick Film Array 10K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupYC164-JR-0710KL
YC164 Series 4 Elements 10 kOhms 5 % Case 4 x 0603 SMD Chip Resistor Network
描述
RESISTOR;ARRAY;THICK FILM;RES 10 KILOHMS;TOL 5%;SMT;8-PINS;ISOLATED;TAPE & REEL
CRA06S Series 4 Element 10 kOhm ± 5 % 50 V SMT Thick Film Resistor Array
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount
1206 (3216Metric) Convex Long Side Terminals ARRAY/NETWORK RESISTOR CRA06 0.126Lx0.059W 3.20mmx1.50mm 63mW 10kOhm ±200ppm/C
RES ARRAY 4 RES 10K OHM 1206 / 10k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
RESISTOR, RES ARRAY, 4, 10KOHM, 5%, SMD; Resistance:10kohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:63mW; Voltage Rating:50V; Temperature Coefficient:± 200ppm/°C; No. of Elements:4; Resistor Case Style:SOIC