Recom Power RP40-2415SG
40W DC/DC-Converter 'POWERLINE' 2 x2 1.6kV reg 2: ; V. In: 18-36; V. Out: 15; mA. Out: 2666
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页6 年前
Sager Electronics
Recom Power
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2009-05-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Recom PowerRP40-2405SG
40W DC/DC-Converter 'POWERLINE' 2 x2 1.6kV reg 2:; V. In: 18-36; V. Out: 05; mA. Out: 8000
TDK-LambdaPXF60-24S3P3
Power Supply; 46W46W1836VDCDCDC; PCB Mount; Input 1836VDC; Output 3.3V 14A; 46W
Recom PowerRP40-243.3SG
40W DC/DC-Converter 'POWERLINE' 2 x2 1.6kV reg 2:; V. In: 18-36; V. Out: 3.3; mA. Out: 8000
TDK-LambdaPXF60-24S05
Power Supply; 60W60W1836VDCDCDC; PCB Mount; Input 1836VDC; Output 5V 12A; 60W
TDK-LambdaPXF60-24S12
Power Supply; 60W60W1836VDCDCDC; PCB Mount; Input 1836VDC; Output 12V 5A; 60W
Recom PowerRP60-2412SG-HC
60W DC/DC-Converter 'POWERLINE' 2 x2 1.6kV reg 2:; V. In: 18-36; V. Out: 12; mA. Out: 5000
描述
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 39.99W, Hybrid
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 40W DC/DC 1.6kV REG 2:1 18-36Vin 15Vout
40W DC/DC-Converter 'POWERLINE' 2"x2" 1.6kV reg 2:
40W Dc/Dc-Converter Powerline 2"x2" 1.6Kv Reg 2:1/Tube Rohs Compliant: Yes |Recom Power RP40-2415SG