Recom Power R-78HB6.5-0.5
0.5A DC/DC-Converter 'INNOLINE' SIP3 reg; V. In: 9-72; V. Out: 6.5; mA. Out: 500
Production
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet7 页6 年前
Future Electronics
3 个月趋势:
+5.88%
相关零件
Recom PowerR-78HB5.0-0.5
0.5A DC/DC-Converter 'INNOLINE' SIP3 reg; V. In: 9-72; V. Out: 5.0; mA. Out: 500
Recom PowerR-78HB5.0-0.5L
CUI IncV7806W-500
Switching Regulator, 0.5A, 800kHz Switching Freq-Max, Hybrid, PSIP3
Recom PowerR-78HB3.3-0.5
0.5A DC/DC-Converter 'INNOLINE' SIP3 reg; V. In: 9-72; V. Out: 3.3; mA. Out: 500
CUI IncV7803W-500
描述
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 3.25W, Hybrid
Module DC-DC 1-OUT 6.5V 0.5A 3.25W 3-Pin SIP Tube
R-78HB Series Single Output 6.5 V DC/DC Converter - SIP-3
Recom 80099183 R-78HB6.5-0.5 DC/DC Converter 9-72V In 6.5V Out
Non-Isolated DC/DC Converters 0.5A DC/DC REG 9-72Vin 6.5Vout
RECOM SWITCHING REGULATOR, 9 - 72V INPUT, 6.5V OUTPUT, 0.5A
DC/DC Conv 9-72V:6.5V 0.5A 3,25W SIP3
Dc-Dc Converter, 6.5V, 0.5A, Sip
Recom , R-78HB-0.5 , 6.5V , 9 ¡ú 72V
Recom R-78HB6.5-0.5 スイッチングレギュレータ
DC-DC CONVERTER, 6.5V, 0.5A; No. of Outputs: 1 Output; Output Power Max: 3.25W; Output Voltage Nom.: 6.5V; Output Current Max: 500mA; DC / DC Converter Output Type: Fixed; DC / DC Converter Mounting: Through Hole; Input Voltag