Panduit PNF14-10R-M
Ring Terminal 16 14 AWG 10 stud size funnel entry nylon insulated bulk package.
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页0 年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-99.33%
备用零件
Price @ 1000
Stock
1,357
Authorized Distributors
6
Gender
Female
Female
Pitch
Number of Positions
Number of Rows
Mount
Free Hanging
Free Hanging
Contact Plating
Tin
Tin
Housing Material
供应链
Country of OriginMX
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2001-02-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE Connectivity51864-4
Ring Tongue Terminal 14-16AWGCopper Blue 21.44mm Tin T/R
Perma-Seal Ring Tongue Terminal for 14-16 AWG Wire, Stud Size 6 (M3.5)
Avikrimp Ring Tongue Terminal for 14 to 16 AWG Wire, Stud Size 5/16" (M8), Length 27.36mm
Avikrimp Ring Tongue Terminal for 14 to 16 AWG Wire, Stud Size 6 (M3.5), Length 22.48mm
PanduitPV14-56R-M
Panduit Pan-Term Ring Terminal; #16 - 14; 5/16" Stud; Blue; Vinyl - Funnel Entry; 1000 ct.
TE Connectivity2-34162-1
RING TONGUE TERMINAL, 16-14AWG, SIZE: M6, BLUE, INSULATED, PLASTI-GRIP SERIES
描述
Ring Terminal, #10 Stud Size, 14 AWG, 600 V, Nylon Insulated, Blue, Crimp Termination Only, 1000 PK