Panduit ARC.68-A-Q14
Cable Clamp, Polypropylene, 0.68 in Bundle Dia., Gray, 1 in L, 25 PK
数据表
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet1 页14 年前
Datasheet1 页24 年前
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
+16.58%
供应链
Country of OriginUS
相关零件
Cable Accessories Adjustable Releasable Clamp Polypropylene Gray
Cable clamp, max. bundle Ø 17.3 mm, PP, gray, (L x W x H) 25.4 x 25.4 x 24.1 mm, ARC.68-S6-C14
描述
Adjustable Releasable Clamp. Adhesive, 0.69 Inch (17.5 mm) Bundle Diameter. Adjustable clamp designed to contain a range of cable bundle diameters. Latch can be released to provide access to cable bundles. For indoor use only. Material is Polypropylene. Color is Gray.