Panduit ARC.68-S6-C14
Cable Accessories Adjustable Releasable Clamp Polypropylene Gray
Production
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet1 页24 年前
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
+1546%
供应链
Country of OriginUS
Introduction Date2022-03-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
CABLE CLAMP, ADJUSTABLE, RELEASABLE, .69" (17.5MM) BUNDLE, GRAY, POLYPROPYLENE
描述
Adj. Rel. Clamp, #6 Screw (M3), .69" (17 Rohs Compliant: Yes |Panduit ARC.68-S6-C14
Cable Management, Clamp Polypropylene Gray Screw Mount 17.3mm
Clincher adjustable releasable clamp 6 Screw (M3) .19 - .69 (4.8mm - 17.5mm) bundle gray bulk package.
Panduit Sales Corp AdjRelClmp#6Screw69inBdleGryPk100
AND RELEASABLE GRAY INDOOR USE 100 PER PACKAGE
Adj. Rel. Clamp 6 Screw (17 (M3) .69
0.68 in Bundle Dia., Gray, 100 PK
Adjustable Releasable Clamp. No. 6 (M3) Screw. 0.69 Inch (17.5 mm) Bundle Diameter. Gray. Adjustable clamp designed to contain a range of cable bundle diameters. Latch can be released to provide access to cable bundles. Dimensions are 1.00 inch Length x 1.00 inch Width (25.4 mm x 25.4 mm). For indoor use only. Polypropylene Material.