Panduit ARC.68-S6-Q14
Cable Accessories Adjustable Releasable Clamp Polypropylene Gray
Production
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet1 页24 年前
Newark
element14
库存历史记录
3 个月趋势:
+73.80%
供应链
Country of OriginUS
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
CABLE CLAMP, ADJUSTABLE, RELEASABLE, .69" (17.5MM) BUNDLE, GRAY, POLYPROPYLENE
Cable Clamp, Polypropylene, 0.68 in Bundle Dia., Gray, 1 in L, 25 PK
描述
Adjustable Releasable Clamp. No. 6 (M3) Screw. 0.69 Inch (17.5 mm) Bundle Diameter. Adjustable clamp designed to contain a range of cable bundle diameters. Latch can be released to provide access to cable bundles. Dimensions are 1.00 inch Length x 1.00 inch Width (25.4 mm x 25.4 mm). For indoor use only. Material is Polypropylene. Color is Gray.