Panasonic JA1C-TMP-DC12V-P
Relay Gen Purpose SPDT 25A 12V
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet4 页25 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2025-02-03
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE ConnectivityKUHP-5D51-12
Electromechanical Relay 12VDC 120Ohm 30A SPDT (( 73.66mm 35.71mm 38.89mm)) Bracket Power Relay
TE Connectivity8-1393114-7
Relay; 30 A; 12 VDC; SPDT; 3750 V (RMS) Contacts and Coil; Bracket; 1.2 W
Power Relay 12VDC 120Ohm 30A SPDT(38.73x35.56x73.66)mm Socket
Schneider Electric9AS5D52-12
Relay; E-Mech; Power; SPDT; Cur-Rtg 10; 15; 30A; Ctrl-V 12DC; Vol-Rtg 240/28AC/DC; UL
TE ConnectivityPRD-5DY0-12
Electromechanical Relay 12VDC 71Ohm 25A SPDT (63.3x63.75x57.9)mm Power Relay
Schneider Electric781XAXM4L-12D
Relay; E-Mech; Power; SPDT; Cur-Rtg 20A; Ctrl-V 12DC; Vol-Rtg 120, 277/28AC/DC
描述
RELAY GEN PURPOSE SPDT 25A 12V