Schneider Electric 781XAXM4L-12D
Relay; E-Mech; Power; SPDT; Cur-Rtg 20A; Ctrl-V 12DC; Vol-Rtg 120, 277/28AC/DC
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Onlinecomponents.com781XAXM4L-12D44110Bulk
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页11 年前
Newark
Future Electronics
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Relay, E-Mech, Gen Purp, Spdt, 15A, Ctrl-V 12Dc, Vol-Rtg 250/125Ac/Dc, 8 Pin
Power Relay 12VDC Coil 8-Blade Terminal 250VAC 15A 1 Poles Surface Mounting SPDT
Electromechanical Relay SPDT 15A 12VDC 160Ohm Through Hole
PanasonicHL1-H-DC12V
Power Relay 12VDC 15A SPDT(27.2x20.8x41.75)mm Socket
PanasonicHL1-HTM-DC12V
Power Relay 12VDC 15A SPDT (43mm 20.6mm 41.75mm) Top Mount
描述
Electromechanical Relay, SPDT, 13.2VDC (Coil), 20A (Contact), 28VDC (Contact), Random, AC/DC Output
POWER RELAY, SPDT, 12VDC, 15A, PLUG IN
MAGNECRAFT 781XAXM4L-12D Plug In Relay, 5 Pins, Square, 12VDC. More details: Plug In Relay, 5 Pins, Square Base Type, Contact Rating 10A @ 277VAC, 12VDC Coil Volts, SPDT Contact Form, Socket 1EGP6, Contact Material Silver Alloy, LED and Mechanical Flag Status Indicator, Lockable Push To Test, Features Removable ID Tag, Standards UL Listed, CSA Certified, CE Marked