TE Connectivity KUHP-5D51-12
Electromechanical Relay 12VDC 120Ohm 30A SPDT (( 73.66mm 35.71mm 38.89mm)) Bracket Power Relay
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页1 年前
element14 APAC
Master Electronics
TE Connectivity
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.41.00.50
Introduction Date2003-06-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
相关零件
TE ConnectivityT90S5D12-12
Relay; 20 A (Contact); 12 VDC (Input); PCB; PC Board; 1 Form C, SPDT; 155 Ohms
TE Connectivity8-1393208-6
Power Relay 12VDC 30A SPDT (( 30.5mm 24.13mm 17.27mm)) Through Hole
TE Connectivity1393146-1
Electromechanical Relay 12VDC 110Ohm 30A SPST-NO/SPST-NC (38.5x35.5x73.5)mm Bracket Power Relay
Power Relay 12VDC 30A SPDT(32.26x27.43x20.4)mm THT