Panasonic ERZ-E11E471
Znr Mov Transient, Surgeabsorber, E Series / DIA11, D Type, 470V, Taping, St
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet19 页11 年前
Datasheet0 页0 年前
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
PanasonicERZ-E11A471
VARISTOR 470V 6KA DISC 13MM / 470 V 6 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 13mm
PanasonicERZ-E11F471
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / DIA11,D TYPE,470V,TAPING,CRMP
PanasonicERZ-E11A471CS
Panasonic ERZE11A471CS - Varistors (ZNR Surge Absorber)
B722x AdvanceD Series 14mm 510V 6kA Through Hole Metal Oxide Varistor
B722 Series 420 V 320 Vrms 840 V Clamp 6000 A 445 pF AdvanceD-MP Leaded Varistor
LittelfuseV14E320P
UltraMOV Series - High Surge Current Radial Leaded Varistor, 6000A, disc 14mm, RoHS
描述
470V 6KA 1 423V 517V 385V 300V 175J 360pF@1kHz 6.6mm*6.6mm*17mm
Var 300VAC 385VDC 6000A 470V Thru-Hole T/R
Varistors ERZ-E 11mm 470V T&R ZNR Surge Absorber
VARISTOR;470V;6000A;THROUGH HOLE