Panasonic ERZ-E11A471
VARISTOR 470V 6KA DISC 13MM / 470 V 6 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 13mm
Production
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet19 页11 年前
Farnell
Newark
element14 APAC
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-86.28%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Panasonic ERZ-E11A471 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginIndonesia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2012-10-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERZ-E11F471
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / DIA11,D TYPE,470V,TAPING,CRMP
PanasonicERZ-E11E471
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / DIA11,D TYPE,470V,TAPING,ST
PanasonicERZV14D471
V Series 385 VDC 300 V RMS 470 V 6 kA Through Hole Transient/Surge Absorber
B722x AdvanceD Series 14mm 510V 6kA Through Hole Metal Oxide Varistor
B722 Series 420 V 320 Vrms 840 V Clamp 6000 A 445 pF AdvanceD-MP Leaded Varistor
LittelfuseV14E320P
UltraMOV Series - High Surge Current Radial Leaded Varistor, 6000A, disc 14mm, RoHS
描述
775V 0.6W 360pF@1kHz 125J 385V 300V 470V 4500A Radial Leaded Varistors ROHS
Varistor Temperature range: -40 ... 85 °C Pitch: 7.5 mm Direct voltage max.: 385 V Energy: 175 J Surge current: 6000 A
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / DIA11,D TYPE,470V,BULK,ST
Panasonic ERZE11A471 - Varistors (ZNR Surge Absorber)
E11 Series 470 V Straight Leads ZNR Transient Surge Absorber
TVS Varistor, 300 VAC, 385 VDC, ERZ E11, 775 V, Disc, Radial Leaded, 13 mm, Zinc Oxide Non-Linear Resistor (ZNR)
470V 6KA 1 423V 517V 385V 300V 175J 360pF@1kHz 37mm*6.6mm*17mm
Var MOV 300VAC/385VDC 6000A 470V Radial Bulk
Varistor, 175J, Through Hole Mount
775V 385V 300V 470V Plugin Varistors ROHS
Surge Absorber Units, 470V, 6000A
Panasonic SCT
Varistor, Large Surge, Transient, 470V; Voltage Rating Vac:300V; Voltage Rating V Dc:385V; Product Range:Znr E11 Series; Clamping Voltage Vc Max:775V; Varistor Case Style:Disc 13Mm; Varistor Type:Zinc Oxide Non-Linear Resistor (Znr);rohs Compliant: Yes |Panasonic ERZE11A471