Panasonic ERJ-U12F7500U
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 750ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1812
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页8 年前
Electro Sonic
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-21
相关零件
PanasonicERJ-U12F6800U
Res Thick Film 1812 680 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-U12F8200U
Res Thick Film 1812 820 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-12YJ681U
Res Thick Film 1812 680 Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
描述
RES THKFLM ANTI-SULFURATED 1812 750 OHM 1% SMD
Thick Film Resistors - SMD 1812 1% 750ohm Anti-Sulfur AEC-Q200
1812 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 1812 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 750OHM
RES, THICK FILM, 750R, 1%, 0.75W, 1812
Panasonic ERJU12F7500U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 750 Ohm, 750 Mw, - 1%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU12F7500U
RES, 750R, 1%, 0.75W, 1812, THICK FILM; Resistor Case Style: 1812 [4532 Metric]; Resistance: 750ohm; Product Range: ERJU12 Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 750mW; Resistance To