Panasonic ERJ-U12F6800U
Res Thick Film 1812 680 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-21
相关零件
PanasonicERJ-U12F6200U
Res Thick Film 1812 620 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-12YJ681U
Res Thick Film 1812 680 Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 680ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1812
Res Anti-Sulfured Thick Film 1812 680 Ohm 1% 3/4W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
Thick Film Resistors - SMD 1812 1% 680ohm Anti-Sulfur AEC-Q200
1812 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 1812 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 680OHM
Panasonic ERJU12F6800U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
RES, 680R, 1%, 0.75W, 1812, THICK FILM; Resistor Case Style: 1812 [4532 Metric]; Resistance: 680ohm; Product Range: ERJU12 Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 750mW; Resistance To
Res, Thick Film, 680R, 1%, 0.75W, 1812; Resistance:680Ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:750Mw; Resistor Case/Package:1812 [4532 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:Sulfur Resistant; Voltage Rating:200Vrohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU12F6800U