Panasonic ERJ-U12F8200U
Res Thick Film 1812 820 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页8 年前
相关零件
PanasonicERJ-U12F7500U
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 750ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1812
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 820ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1812
Res Anti-Sulfured Thick Film 1812 820 Ohm 1% 3/4W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
1812 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 1812 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 820OHM
Panasonic ERJU12F8200U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 820 Ohm, 750 Mw, - 1%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU12F8200U
RES, 820R, 1%, 0.75W, 1812, THICK FILM; Resistor Case Style: 1812 [4532 Metric]; Resistance: 820ohm; Product Range: ERJU12 Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 750mW; Resistance To