Panasonic ERJ-U12F1101U
Res Thick Film 1812 1.1K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页4 年前
Panasonic
Electro Sonic
Farnell
相关零件
PanasonicERJ-12NF1001U
Res Thick Film 1812 1K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-U12F1201U
Res Thick Film 1812 1.2K Ohm 1% 3/4W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-U12F1001U
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 1000ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1812
RCA-LS 1812 Wide 1812 (4532Metric) 1218 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 1kOhms 1W
PanasonicERJ-12YJ102U
Res Thick Film 1812 1K Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-12YJ122U
Res Thick Film 1812 1.2K Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 1100ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1812
Thick Film Resistors - SMD 1812 1% 1.1Kohm Anti-Sulfur AEC-Q200
1812 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 1812 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 1.1KOHM
Panasonic ERJU12F1101U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
RES, 1K1, 1%, 0.75W, 1812, THICK FILM
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 1.1 Kohm, 750 Mw, - 1%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU12F1101U
RES, 1K1, 1%, 0.75W, 1812, THICK FILM; Resistor Case Style: 1812 [4532 Metric]; Resistance: 1.1kohm; Product Range: ERJU12 Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 750mW; Resistance To