Panasonic ERJ-12YJ102U
Res Thick Film 1812 1K Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页5 年前
Panasonic
Master Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1993-02-01
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-12NF1001U
Res Thick Film 1812 1K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-S12J911U
Res Thick Film 1812 910 Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-U12F9100U
Res Thick Film 1812 910 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-U12F1101U
Res Thick Film 1812 1.1K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
描述
Thick Film Chip Resistor,1812, 1/2W 5% 1Kohm, 7 in
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 1000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1812
Thick Film Resistors - SMD 1812 1Kohms 5% Tol AEC-Q200
Thick Film Chip Resistor, 1000 ½, 5 %, 0.75 W
Panasonic SCT
FIXED RESISTOR Chip Resistor 5% 200ppm/C 1kOhm 750mW