Panasonic ERJ-U02F5360X
Res Thick Film 0402 536 Ohm 1% 1/10W 200ppm/C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
数据表
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet8 页5 年前
Datasheet0 页0 年前
Datasheet0 页0 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 510ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
PanasonicERJ-U02F4990X
Res Thick Film 0402 499 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-2RKF5360X
Res Thick Film 0402 536 Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0402 560 Ohm 1% 0.2W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Res Thick Film 0402 499 Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ2RKF5600X
Res Thick Film 0402 560 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 536OHM