Panasonic ERJ-U02F4993X
ERJ Series 0402 499 kOhm ±1% 0.1 W ±100 ppm/°C Thick Film Chip Resistor
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet3 页8 年前
Datasheet8 页8 年前
3 个月趋势:
-23.53%
相关零件
PanasonicERJ-U02F5103X
Res Thick Film 0402 510K Ohm 1% 1/10W 200ppm/C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-2RKF4993X
Res Thick Film 0402 499K Ohm 1% 0.1W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0402 470K Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-2RKF5363X
Res Thick Film 0402 536K Ohm 1% 0.1W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
RES THKFLM ANTI-SULFURATED 0402 499K OHM 1% SMD
Thick Film Resistors - SMD 0402 1% 499Kohm Anti-Sulfur AEC-Q200