Vishay CRCW0402470KFKEDHP
Res Thick Film 0402 470K Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
+8.01%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERJ2RKF4703X
Res Thick Film 0402 470K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Molded SMD Automotive Punched T/R
PanasonicERJ-2RKF4993X
Res Thick Film 0402 499K Ohm 1% 0.1W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0402 510K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.2W, 470000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
CRCW0402-HP 100 470K 1% ET7 E3
470K¦¸ ¡À1% 200mW ¡À100ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm