Panasonic ERJ-U02F3161X
Res Thkflm Anti-sulfurated 0402 3.16K Ohm 1% SMD
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet8 页4 年前
Datasheet0 页0 年前
Datasheet0 页0 年前
3 个月趋势:
-0.96%
相关零件
PanasonicERJ-U02F3011X
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 3010ohm, 50V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
PanasonicERJ-U02F2941X
Res Thick Film 0402 2.94K Ohm 1% 1/10W 200ppm/C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ2RKF3161X
Res Thick Film 0402 3.16K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 3.3K Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
Thick Film Resistors - SMD 0402 1% 3.16Kohm Anti-Sulfur AEC-Q200
Resistance:3.16kohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:100mW; Resistor Case / Package:0402 [1005 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:Sulfur Resistant; Product Range:ERJ-U02 Series; Voltage Rating:50V RoHS Compliant: Yes