Panasonic ERJ-U02F2941X
Res Thick Film 0402 2.94K Ohm 1% 1/10W 200ppm/C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet3 页8 年前
3 个月趋势:
-0.02%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
PanasonicERJ-U02F3011X
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 3010ohm, 50V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
PanasonicERJ-U02F3001X
ERJ Series 0402 3 kOhm 0.1 W ±1 % ±200ppm/°K Anti-Sulfurated Thick Film Resistor
RES THKFLM ANTI-SULFURATED 0402 3.16K OHM 1% SMD
Res Thick Film 0402 2.7K Ohm 1% 0.2W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
描述
Res Thick Film 0402 2.94K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Thick Film Resistors - SMD 0402 1% 2.94Kohm Anti-Sulfur AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 2940Ohm, 50V, 1% +/-Tol, 200Ppm/Cel, Surface Mount,