Panasonic ERJ-S1TF1203U
Res Thick Film 2512 120K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
JRH Electronics
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
备用零件
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
3
Resistance
120 kΩ
120 kΩ
120 kΩ
Case/Package
2512
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
相关零件
PanasonicERJ-1TNF1203U
Res Thick Film 2512 120K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-U1TF1203U
Res Thick Film 2512 120K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 121000ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Res Thick Film 2512 130K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2512 127K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-U1TF1103U
Res Thick Film 2512 110K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
描述