Panasonic ERJ-S14F15R0U
Res Thick Film 1210 15 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet8 页8 年前
Electro Sonic
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
PanasonicERJ-14NF15R0U
PanasonicERJP14F15R0U
500mW Thick Film Resistors 200V ±1% ±100ppm/℃ 15Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC1210FR-0715RL
500mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 15Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-U14F15R0U
Res Thick Film 1210 15 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1210 16.2 Ohm 1% 1/3W ¦100ppm/¦C SMD Paper T/R
描述
Thick Film Chip Res, Anti Sulfur, 1210 1%, 15ohm
Thick Film Resistors - SMD 1210 15ohms 1% Anti-Sulfur