Panasonic ERJ-S12J911U
Res Thick Film 1812 910 Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
相关零件
PanasonicERJ-12YJ102U
Res Thick Film 1812 1K Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-U12F9100U
Res Thick Film 1812 910 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-12NF1001U
Res Thick Film 1812 1K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-U12F8200U
Res Thick Film 1812 820 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
描述
Thick Film Chip Res, Anti Sulfur, 1812 5%, 910 ohm