Panasonic ERJ-S12F22R1U
Res Thick Film 1812 22.1 Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet8 页8 年前
Electro Sonic
相关零件
PanasonicERJ-U12F20R0U
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 20ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1812
PanasonicERJ-U12F22R0U
Res Thick Film 1812 22 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-U12F24R0U
Res Thick Film 1812 24 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-S12J220U
Res Thick Film 1812 22 Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-12YJ220U
描述
Thick Film Resistors - SMD 1812 22.1ohms 1% Anti-Sulfur