Panasonic ERJ-U12F20R0U
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 20ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1812
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-21
相关零件
PanasonicERJ-S12F20R0U
Res Thick Film 1812 20 Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-U12F22R0U
Res Thick Film 1812 22 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-U12F18R0U
Res Thick Film 1812 18 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-S12J220U
Res Thick Film 1812 22 Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-12YJ220U
描述
Res Anti-Sulfured Thick Film 1812 20 Ohm 1% 3/4W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
Res Thick Film 1812 20 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
1812 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 1812 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 20OHM