Panasonic ERJ-U12F24R0U
Res Thick Film 1812 24 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
PanasonicERJ-S12F22R1U
Res Thick Film 1812 22.1 Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-12YJ220U
Res Thick Film 1812 22 Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-U12F22R0U
Res Thick Film 1812 22 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-S12J220U
PanasonicERJ-12YJ220U
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 24ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1812
Res Anti-Sulfured Thick Film 1812 24 Ohm 1% 3/4W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
1812 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 1812 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 24OHM
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 24 Ohm, 750 Mw, - 1%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU12F24R0U
Panasonic ERJU12F24R0U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
RES, 24R, 1%, 0.75W, 1812, THICK FILM; Resistor Case Style: 1812 [4532 Metric]; Resistance: 24ohm; Product Range: ERJU12 Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 750mW; Resistance Tolerance: ± 1%; Temperature Coefficient: ± 100ppm/°C; Automotive Qualification Standard: AEC-Q200; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)