Panasonic ERJ-P08J164V
Res Thick Film 1206 160K Ohm 5% 0.33W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet8 页8 年前
DigiKey
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-44.96%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
PanasonicERJ-8GEYJ164V
Resistor, thick film, SMD 1206 (3216), 160 kΩ, 0.25 W, ±5 %, ERJ8GEYJ164V
Res Thick Film 1206 160K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 160000ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Res Thick Film 1206 160K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-8GEYJ154V
Resistor;Thick Film;Res 150 Kilohms;Pwr-Rtg 0.25 W;Tol 5%;SMT;1206;Cut Tape
描述
Anti-Surge Chip Resistor, 1206 Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-P08J164V
Thick Film Resistors - SMD 1206 160Kohms 0.66W 5% AEC-Q200
Anti-Surge Chip Resistor, 1206 160Kohm, 7 inch ree
1206 (3216Metric) 1206 ERJ 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.667W 2/3W 160kOhms ±200ppm/C