Panasonic ERJ-A1BFR39U
Res Thick Film 2512 0.39 Ohm 1% 1.33W 350ppm/C Molded SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
相关零件
Res Metal Strip 2512 0.39 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ1TRQFR39U
Res Thick Film 2512 0.39 Ohm 1% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRL2512FK-070R39L
Res Thick Film 2512 0.39 Ohm 1% 1W ±300ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Metal Strip 2512 0.4 Ohm 1% 1W ±75ppm/°C Molded SMD Embossed Plastic T/R
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.4ohm, 0.6325V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
PanasonicERJ1TRQFR36U
Res Thick Film 2512 0.36 Ohm 1% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
描述
ERJ FIXED RESISTOR Wide 2512 (6432Metric) 1225Convex Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 390mOhm 1.33W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.33W, 0.39ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
2512 Wide terminal SMD resistor, 2512 Wide termina
THICK FILM RESISTOR, 0.39OHM, 1%, 2512
Panasonic ERJA1BFR39U - Current Sensing Chip Resistors
Thick Film Resistor, 0.39Ohm, 1%, 2512; Rango De Producto:Serie Aec-Q200 Erj; Resistencia:0.39Ohm; Potencia Nominal:1.33W; Tolerancia De Resistencia:± 1%; Tipo De Resistencia:2512 Wide; Tipo De Empaquetado:Cinta Precortada |Panasonic ERJ-A1BFR39U