Panasonic ERJ-6RSJR15V
Res Thick Film 0805 0.15 Ohm 5% 0.125W ±250ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
数据表和文档
Panasonic
Datasheet4 页9 年前
Master Electronics
Burklin Elektronik
Electro Sonic
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+84.24%